Ciekawostka

Cała zawartość strony przedstawia tekst który sam napisałem , nie kopiuje i również nie kopiuj . 

Join My Mailing List
  • White Facebook Icon

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

Małe podróże

Na pewno zastanawiasz się nad tym czy stać Cię chociaż na wyjazd w góry lub nad morze , na pewno tak , w wielu reklamach widzisz filmy z różnych stron świata , Wenecja , Malta , ciepłe kraje , czasami widzisz katalogi , 2 tygodnie za jedyne 3 tys zł . 

Zbliża się okres wakacji , pora na kredycik , i pyk 12 miesięcy rata wpada .

Warto zaplanować wszystko samemu a wyjdzie taniej .

Poniżej przedstawię kilka przykładów gdzie można wyrwać się na weekend i jak to zrobić .

Moja propozycja to operator Flix Bus , często z niego korzystam , nie tylko za granicą ale też w Polsce .

Siatka połączeń pozwala dostać się w różne strony świata za grosze , jak to zrobić ? nie ważne czy planujesz teraz czy za pół roku , za pewne słyszysz że wcześniej to taniej , nie teraz .

Podam wam przykład , idziesz na imprezę , w dobrą noc wydajesz 50 - 300 zł , tyle to mogę wydać za weekend w Wenecji , jak to ?

przewoźnik czasami robi promocje na bilety , i w jedną stronę bilet kosztuje nawet 60 zł , ostatnio płaciłem 230 zł bo nie trafiłem na taką promke , ale po moim powrocie pojawiły się właśnie bilety w takiej kwocie . Zdjęcie poniżej . Nocleg w Wenecji rezerwowany przez Booking to koszt około 30 euro za dobę , mniej więcej tyle samo co nad Polskim morzem .

Jak to wszystko robię ?

wchodzę na stronę przewoźnika i szukam gdzie bym mógł być , wybieram miesiąc i datę najlepszą dla mnie , po czym szukam w które dni najtaniej , sprawdzam miejsce docelowe autobusu lub samolotu , otwieram mapy google , teraz pytanie , czy chcesz płacić za transfer do centrum czy nie , jeżeli lotnisko lub dworzec autobusowy jest oddalony max 10 km to warto przejść na piechotę , da się tak jeżeli przeszkodą nie są miejsca gdzie przejść się nie da, w końcu jedziemy zwiedzać , lub odpoczywać tanim kosztem .

Polecam również aby przed każdym wyjazdem zabezpieczyć się w Euro , kurs wymiany u sąsiadów jest trochę wysoki , sam kilka razy władowałem się na minę .

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now